689,00 zł
Bransoletka srebrna ze szmaragdami elegancka
Bransoletka srebrna ze szmaragdami elegancka
Na stanie
Opis
Bransoletka srebrna ze szmaragdami elegancka wykonana z najwyższej próby srebra 925 – bez dodatku niklu, nie uczula. Biżuteria modowa pokryta 3 warstwami szlachetnego rodu. Długość bransoletki: 20cm. Biżuteria ozdobiona naturalnymi szlachetnymi szmaragdami o szlifie owalnym o wielkości: 5x7mm. Wyrób jubilerski wysokiej jakości wykonany przez mistrzów jubilerstwa z ogromną precyzją oraz dbałością o detale.
Naturalny szlachetny szmaragd o zielonej barwie, która wpływa kojąco, wzmacniając nerwy oraz łagodząc rozdrażnienie. Szmadragd symbolizuje kosmiczną witalność, siłę i szczęście wewnętrzne. Przynosi wyciszenie emocjonalne, sprzyja harmonii oraz poprawie nastroju. Ten przepiękny kamień jest szczęśliwym klejnotem zakochanych. Z chemicznego punktu widzenia jest krzemianem, odmianą berylu. Jego charakterystyczną zieloną barwę warunkuje obecność pierwiastków chemicznych takich jak m.in. chrom lub – rzadziej – wanad. Jego twardość w skali Mohsa określana jest jako 7,5-8. Kamień ten jest znany już od starożytności, jedną z jego największych miłośniczek była… Kleopatra. Nazwa minerału związana jest oczywiście z jego barwą – z łaciny tłumaczy się ją poprostu jako “zielony klejnot”. Szmaragdami przedstawiającymi największą wartość są kamienie wykazujące jedną szczególną właściwość – wzór sześcioramiennej gwiazdy w przekroju poprzecznym. Więcej informacji odnośnie kamieni szlachetnych znajduje się na naszym blogu.
Bransoletka z kamieniami naturalnymi podkreśli wyjątkowość, elegancję oraz kobiecość Twojej stylizacji stając się idealnym uzupełnieniem Twojej kolekcji biżuterii.
Biżuteria będą przepięknie prezentowała się noszona samodzielnie, jak i w komplecie z zawieszką, kolczykami oraz pierścionkiem ozdobionymi szmaragdami.
Elegancka bransoletka jest wspaniałą propozycją na udany prezent, który z pewnością zachwyci osobę obdarowaną. Polecamy!
Do biżuterii z naturalnymi szlachetnymi szmaragdami wystawiamy certyfikat oryginalności kamieni.
Drogi Kliencie! Pamiętaj, iż są to kamienie naturalne. Każdy jest unikatowy i może się różnić odcieniem, wybarwieniem, inkluzjami od modelu prezentowanego na zdjęciach.

